Realizace projektů v souvislosti s koronavirem

Vážení zákazníci,

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací v důsledku koronaviru a v neposlední řadě Vašeho zájmu o naše řešení, bychom Vás rádi ubezpečili, že se stále můžete spolehnout na naše služby. I nadále realizujeme veškeré zakázky pro naše zákazníky v plném rozsahu.

Při styku se zákazníky používáme roušky, respirátory a dbáme na Vaší bezpečnost i bezpečnost našich zaměstnanců.

S maximálním ohledem na usnesení české vlády a zdraví našich klientů se nám podařilo vytvořit protokol, který umožňuje implementaci veškerých procesů souvisejících s našimi fotovoltaickými, solárními a dalšími řešeními i bez přímého osobního kontaktu se zákazníkem, jako je například průzkum, plánování, instalace systému nebo uvedení do provozu.

Díky tomu si můžete vychutnat pohodlí a bezpečnost domácí energie v nejbližších měsících z Vašeho domova!

Průběh projektu

  1. Náš tým odborníků Vás kontaktuje telefonicky a na základě Vašich požadavků a technických možností dané nemovitosti Vám připravíme bezplatnou nezávaznou nabídku na míru.
  2. Přepošleme Vám návrh projektu, s následnou konzultací přes videokonferenční hovor, telefonicky nebo návštěvou u Vás osobně. Je jen na Vás, kterou formu zvolíte.
  3. V případě zájmu o řešení s Vámi podepíšeme smluvní dokumenty.

Místo osobních schůzek žádáme naše zákazníky o zaslání několika fotografií povrchu střechy, elektroměrové skříně a technické místnosti.

  1. Uhradíte rezervační zálohu 25% z celkové ceny díla. Po úhradě rezervační zálohy zajistíme kladné stanovisko k připojení k lokální distribuční soustavě, necháme vypracovat odborný energetický posudek a příspěvek z programu Nová Zelená Úsporám.
  2. Uhradíte předinstalační zálohu 45% z celkové ceny díla.
  3. Nainstalujeme systém našim odborným týmem techniků.
  4. Zaškolíme Vás.
  5. Doplatíte 30% z celkové ceny díla.
  6. Zabezpečíme výměnu elektroměru v případě potřeby.
  7. Zajistíme záruční a pozáruční servis.

Děkujeme Vám za pomoc, kontaktujte nás na info@sunmander.cz, nebo na hotline: +420 777 162 682 (v době od 8:00 do 16:00), kde získáte další informace.