O nás

Sunmander nejsou pouze produkty. Sunmander nejsou pouze služby. Sunmander jsou řešení.

 

Skupina TWI group patří k silným hráčům na česko-slovenskom energetickém trhu alternatívních zdrojů energie, s ambícii být v tomto segmentu jedním z lídrů.

 

Vize a mise

Vizí značky Sunmander je co největší podíl energie získané z obnovitelných zdrojů, s nízkou zátěží pro životní prostředí, ekonomická výhodnost takových řešení a vysoká míra energetické nezávislosti pro široký okruh obyvatel rodinných domů, rezidenčních i rekreačních objektů a provozovatelů malých průmyslových celků.

Misí a smyslem existence značky Sunmander je naplňování vize o ekonomické výhodnosti, energetické samostatnosti, vývoji progresivních řešení a jejich uvádění na trh, angažovanost na poli osvěty a aktivní účast na legislativních procesech, které zlepší dostupnost inovativních energetických technologií pro významnou část populace.

 

Férovost

Sunmander je slušná značka s férovými vztahy s klienty, dodavateli i zaměstnanci, s férovou cenovou politikou a férovou nabídkou produktů, služeb a řešení. Je proklientsky orientovaná, vstřícná, otevřená přijímat i návrhy a připomínky klientů.

Důvěryhodnost

Důvěra zákazníka je jeden z nejdůležitějších cílů. Sunmander chce a musí být důvěryhodný, aby pověst o nabídce a výhodnosti řešení a řemeslné zručnosti otevíral dveře k dalším zakázkám.

Jednoduchost

Jednoduché nemusí byt vždy prosté. Nejvyšším uměním je, pokud i složité procesy nakonec působí jednoduše a snadno. Nabízené řešení, instalace technických zařízení, údržba a komunikace s klienty musí být proto jasné a vedené srozumitelným stylem.

Jednoduchost je korunou této snahy.

Užitečnost

V každém úkonu - od prohlídky u klienta, přes vypracování nabídky až po instalaci - je zájem klienta na prvním místě. Zda je to orientace na úsporu financí, snaha o ekologické chování, nebo rozumná investice do budoucnosti, všude je potřeba hledat rovnováhu mezi užitkem pro klienta, a také užitkem pro majitele a zaměstnance.

 

TWI group

Skupina TWI group patří k silným hráčům na česko-slovenském energetickém trhu alternativních zdrojů energie, s ambicí stát se v tomto segmentu jedním z lídrů. Skupina vznikla v roce 2017 vlastnickým propojením společností Gattringer Holding GmbH, T.W.I. spol. s r.o. a firem effective energy SK, s. r. o. a effective energy CZ, s. r. o. Její výrobní zázemí je soustředěno v závodech ve Vrbně pod Pradědem v Česku a v Saxe v Rakousku a rozprostírá se na ploše více než 6 000 m2. Produkty, které se zde vyrábějí, představují širokou škálu solárních termických kolektorů, fotovoltaických panelů, hybridních kolektorů, tepelných čerpadel, solárních zásobníků a akumulačních nádrží.

Výrobní závod TWI s. r. o. vznikl v roce 1992 v obci Vrbno pod Pradědem. Za 26 let existence se zařadil k největším výrobcem a dodavatelem v České republice a významným producentem solárních fototermických kolektorů a solárních systémů v rámci Evropské unie. Jeho výrobní zázemí se nachází na ploše 2 000 m2. V průběhu posledních 10 let investovala společnost do modernizace technologického parku 25 milionů Kč. Výrobky TWI používají desítky tisíc domácností po celé Evropě, od Portugalska na západě až po Rusko na východě.

Od roku 2007 se píše historie slovenské společnosti effe energy, s. r. o. Od svého vzniku aktivně kooperovala s lídry v energetickém sektoru, jako jsou Západoslovenská energetika, Stredoslovenská energetika či Východoslovenská energetika.

V současnosti společnosti effenergy sk a effe cz, jako součást TWI group, zajišťují aktivní marketing, prodej, instalaci, servis a poradenství pro zákazníky, především pro domácnosti.

Zaměstnávají více než 70 zaměstnanců a dávají práci mnoha živnostníkům a firmám, specialistům na obnovitelné zdroje energie s důrazem na energetické poradenství.

Do portfolia prodejního sortimentu patří hlavně solární systémy pro ohřev vody a přitápění, fotovoltaické systémy, solární příslušenství, zásobníky a akumulační nádrže na vodu, ale i tepelná čerpadla, klimatizace, rekuperační jednotky a plynové kotle. Nejnovější nabídkou v sortimentu skupiny budou nabíjecí stanice pro elektromobily.

 

Všechny tyto produkty a systémy se rozhodla skupina TWI group nabízet pod novou obchodní značkou Sunmander.